Пошук ліків

Анаферон Дитячий — інструкція для медичного застосування

ІНСТРУКЦІЯ

 для медичного застосування препарату

АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ

(ANAFERON DETSKIY)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: таблетки від білого до білого з кремовим відтінком кольору, плоскоциліндричної форми, з рискою та фаскою, з гладкою однорідною поверхнею;

склад: 1 таблетка містить афінно очищені антитіла до гамма-інтерферону людини: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50;

допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна, кальцію стеарат або магнію стеарат, аеросил.

Форма випуску. Таблетки гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група.
Гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Експериментально встановлені такі фармакологічні властивості: препарат справляє імуномодулюючу, противірусну дію. Стимулює гуморальні та клітинні реакції імунної системи: активізує функцію Т-ефекторів, індукує утворення ендогенних інтерферонів (переважно гамма інтерферону), Посилює фагоцитарну активність макрофагів і нейтрофілів.

Активуючи імунну систему, препарат сприяє зменшенню прояву та тривалості основних симптомів інфекцій верхніх дихальних шляхів (кашель, нежить, біль у горлі, підвищена температура тіла, головний біль); зменшує схильність до утворення гнійних фокусів (осередків), знижує ризик розвитку бактеріальних ускладнень, сприяє загоєнню герпетичних ураженнь шкіри та слизових.

Показання для застосування. Препарат застосовується для профілактики лікування інфекцій верхніх дихальних шляхів (риніти, фарингіти, ларингіти, трахеобронхіти) різної етіології (парагрип, аденовірусна інфекція, грип та ін. ) у дітей, в тому числі тих, хто часто хворіє.

Спосіб застосування та дози. Застосування препарату рекомендовано дітям від 6 місяців. При призначенні дітям до трьох років разова доза така сама, але рекомендується розчинити таблетку у невеликій кількості перевареної води кімнатної температури. Для дітей старше 3 років разова доза становить 1 таблетку, яку бажано тримати у роті до повного розчинення. Для дітей ранього віку: 1 таблетку препарату розчиняють в 1 чайній (5 мл) ложці перевареної води.

Лікування потрібно починати при появі перших ознак респіраторного захворювання. Препарат приймають по одній таблетці, 3 рази на добу.

За наявності виражених запальних явищ у носоглотці, залежно від тяжкості стану, в перші три дні частота прийому може бути збільшена до 4-6 разів на добу. У подальшому, при покращанні стану, знову потрібно приймати препарат три рази на добу.

Після зменшення гострих проявів захворювання, з метою запобігання бактеріальним ускладненням препарат необхідно приймати по одній таблетці вранці, натщесерце, протягом 8-12 днів, до видужання.

За відсутності покращання на третій день лікування препаратом потрібно звернутися до лікаря.

За необхідності препарат можна поєднувати з аналгетичними та жарознижувальними засобами.

Залежно від тривалості епідемічного сезону з профілактичною метою приймати препарат протягом 1-3 місяців — по 1 таблетці вранці, натщесерце.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Випадки передозування не спостерігалися.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Поки що не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 4 °С до 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін зберігання – 3 роки.

Copyright © 2015

To Top