Пошук ліків

Піновіт — інструкція для медичного застосування

ІНСТРУКЦІЯ

 для медичного застосування препарату

ПІНОВІТ

(PINOVIT)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або з трохи жовтуватим відтінком масляниста рідина із специфічним запахом;

Діючі речовини: 1 мл крапель містить: олії сосни гірської — 35.0 мг, олії м’яти перцевої — 10.0 мг, евкаліптової олії — 5.0 мг, aльфа-токоферолу ацетату — 15.0 мг, тимолу — 0.3 мг
допоміжні речовини: три гліцериди з середньою довжиною ланцюга.

Форма випуску. Краплі назальні.

Фармакотерапевтична група. Засіб, що застосовується при захворюваннях порожнини носа. Код АТС R01А Х 30.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Піновіт виявляє протизапальну та проти набрякову дії, зменшує виразність місцевих ексудативних реакцій, зменшує в’язкість секрету слизової оболонки дихальних шляхів. Препарат чинить антибактеріальну дію щодо деяких штамів грам позитивних та грам негативних бактерій, а також протигрибкову дію стосовно дріжджових та плісневих грибів.

Фармакокінетика. Не вивчена.

Показання для застосування. Гострі та хронічні риніти неалергічної етіології, рино фарингіти, інфекційно-запальні захворювання слизової оболонки носа і носоглотки, ларинготрахеїти.

Спосіб застосування та дози. Безпосередньо перед застосуванням треба потримати флакон з препаратом у долоні, щоб зігріти його до температури тіла. Кришку знімають і, злегка натискаючи на гумову вставку-крапельницю, закапують 1–2 краплі розчину в ніс. Після застосування флакон завжди закривайте кришкою.

Піновіт закапують по 1–2 краплі у кожний носовий хід 3 — 6 разів надобу залежно від вираженості запального процесу. Тривалість курсу лікуванняПіновітом визначається клінічною необхідністю.

При захворюваннях трахеї та бронхів рекомендується одночасне призначення розведеного препарату у вигляді інгаляцій по 2 мл 2 разина день за допомогою інгалятора.

Побічна дія. У деяких хворих препарат може спричинити минущі явища місцевого подразнення: легке печіння, свербіж, набряк слизової оболонки носової порожнини.

Протипоказання. Алергічні риніти, підвищена чутливість до компонентів препарату, дитячий вік до 3 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описана.

Передозування. Не описане.

Особливості застосування. Перед використанням Піновіту необхідно перевірити індивідуальну реакцію пацієнта на препарат після однократного його закапування уніс. При розвитку алергічних реакцій препарат відміняють.

Умови та термін зберігання. Зберігають у захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 15 °С до 25 °С.

Термін придатності 2 роки.

Copyright © 2015

To Top