-
 
ГОЛОВНАПОШУК ЛІКІВ
А Б В Г Д Е Ж
З И Й К Л М Н
О П Р С Т У Ф
Х Ц Ч Ш Э Ю Я

Алфавітний покажчик лікарських препаратів
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Э Ю Я

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

Еспумізан® L

ESPUMISAN® L

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: молочно-біла, рідкотягуча емульсія із фруктовим запахом банана;

cклад: 1 мл емульсії (25 крапель) містить 40 мг симетикону;

допоміжні речовини: гідроксипропілцелюлоза, кислота сорбінова, натрія цикламат, сахарину натрієва сіль, речовина ароматична із запахом банана, вода.

 

Лікарська форма. Емульсія для внутрішнього застосування.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються при функціональних розладах шлунково-кишкового тракту. Код АТС А03А Х13.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарат Еспумізан® L містить як діючу речовину симетикон - стабільний поверхневоактивний полідиметилосилоксан. Він змінює поверхневий натяг пухирців газу, які міститься у харчовій кашиці, у результаті чого вони розпадаються. Гази, які при цьому звільнюються, можуть потім всмоктуватись кишковою стінкою, а також виводитись назовні. Дія симетикону має чисто фізичний характер, у хімічних реакціях він участі не бере і є інертним у фармакологічному та фізіологічному відношеннях.

 

Показання для застосування. Для симптоматичного лікування скупчення газів у травному тракті при здутті кишечнику, аерофагії; диспепсії; а також в післяопераційному періоді. Як допоміжний препарат для підготовки до діагностичних досліджень черевної порожнини таких як рентгенологічні дослідження, ультразвукова діагностика та гастроскопія. Як піногасник при інтоксикаціях поверхнево-активними речовинами.

 Спосіб застосування та дози.

При скаргах на здуття кишечнику приймають:

Немовлята. 1 мл (25 крапель) Еспумізану® L додають у пляшечку із дитячим харчуванням при кожному годуванні або за допомогою маленької ложки дають до або після годування груддю.

Діти віком від 1 до 6 років. 1 мл препарату (25 крапель) від 3 до 5 раз на добу.

Діти віком від 6 до 14 років. 1-2 мл (25-50 крапель) препарату від 3 до 5 раз на добу.

Підлітки та дорослі. По 2 мл препарату (50 крапель) від 3 до 5 раз на добу.

Препарат приймають під час або після їди, а при необхідності перед сном. Тривалість лікування залежить від наявності скарг. При необхідності препарат можна приймати протягом тривалого часу.

Для підготовки до рентгенологічного дослідження

Дорослим - 3 рази на добу, по 2 мл емульсії Еспумізану® L (50 крапель) за добу до дослідження та 2 мл емульсії (50 крапель) вранці перед проведенням дослідження.

Як додаток до суспензії контрастних речовин додають дорослим - від 4 до 8 мл емульсії Еспумізану® L (100-200 крапель) на 1 літр контрастної суміші для отримання подвійного контрастного рентгенівського зображення.

Як антидот при отруєннях миючими речовинами

Залежно від тяжкості отруєння діти приймають від 2,5 мл до 10 мл Еспумізану® L (75 крапель або 1/3 вмісту флакону), а дорослі від 10 до 20 мл препарату (1/3 – 2/3 вмісту флакону).

Перед застосуванням вміст флакону треба добре збовтувати. Для дозування крапель флакон тримають вертикально донизу.

 

Побічна дія. До цього часу не спостерігалась.

 

Протипоказання. Не застосовувати у пацієнтів з підвищеною чутливістю до симетикону або до інших компонентів препарату.

 

Передозування. Випадки передозування до цього часу не відомі.

 

Особливості застосування. Еспумізан® L не містить цукру і тому може застосовуватись хворими на цукровий діабет та пацієнтами, які страждають на розлади травлення. Еспумізан® L може також застосовуватись після операцій. Препарат може застосовуватись під час вагітності та лактації.

 

Взаємодія з лікарськими засобами. Взаємодія до цього часу не відома.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25° С ! Зберігати у недоступному для дітей місці! Термін придатності препарату становить: для невідкритого флакону - 3 роки, для відкритого флакону – 4 тижні. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

 


Алфавітний покажчик лікарських препаратів
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Э Ю Я


   Внимание! Вся информация представленная на сайте получена из общедоступных источников и служит исключительно для ознакомления!
   Все права принадлежат их законным правообладателям.