-

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГАСТРОКІНД

(GASTROKIND®)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: білі двоплощинні таблетки зі скошеною гранню;

склад: 1 таблетка (100 мг) містить Arsenicum album D6 20 мг, Croton tiglium D6 20 мг, Okoubaka D4 20 мг, Veratrum album D12 20 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, тальк, магнію стеарат.

 

Форма випуску. Таблетки.

 

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

 

Фармакологічні властивості. Активні інгредієнти препарату усувають розлади, зумовлені зміною харчування в грудних дітей, і функціональні шлунково-кишкові розлади у дітей молодшого віку, які супроводжуються метеоризмом, запором, болем у череві, нудотою, блюванням і діареєю.

 

Показання для застосування. Шлунково-кишкові розлади, які зумовлені зміною харчування у грудних дітей (метеоризм, запор та болі при цих станах); функціональні шлунково-кишкові розлади у дітей молодшого віку, які супроводжуються болем, нудотою, блюванням і діареєю.

 

Спосіб застосування та дози.

Діти від 0 до 1 року: - при гострих симптомах - по 1 таблетці щогодини, але не більше 6 таблеток на добу; - після ослаблення симптоматики - по 1 таблетці 4 рази на добу.

 

Діти від 1 року до 6 років: - при гострих симптомах - по 2 таблетки щогодини, але не більше 12 таблеток на добу;

- після ослаблення симптоматики - по 2 таблетки 4 рази на добу.

 

Курс лікування: 3 – 6 днів.

 

 

 

 

Таблетки приймати за півгодини до або через півгодини після їди, даючи їм розчинитися в роті. При лікуванні немовлят таблетки можна розчиняти в невеликій кількості води (наприклад, у чайній ложці).

 

При відсутності поліпшення після закінчення 3 днів лікування препаратом або при частому повторенні симптомів слід змінити тактику лікування.

 

Побічна дія. Не відома.

 

Протипоказання. Дотепер не відомі.

 

Передозування. Не виявлене.

 

Особливості застосування. При застосуванні гомеопатичних лікарських засобів можливе тимчасове первинне погіршення симптомів захворювання. У цьому випадку слід знизити частоту і дозування препарату і, після регресії небажаних симптомів, відновити прийом препарату відповідно до інструкції. У разі вираженого первинного погіршення, що супроводжується поганою переносимістю препарату, слід припинити його застосування.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі (15 - 25 ºC) у недоступному для дітей місці.

Термін придатності 5 років.

Не застосовувати після зазначеної на упаковці дати закінчення терміну придатності.