-

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

ГАЙМОРИН

(HIGHMORIN)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: гранули, розчинні у воді, білого, сірувато-білого або жовтувато-білого кольору;

склад: 10 г гранул містять Туї 6СН 20 мг, Туї 30СН 20 мг, Силіцеї 30СН 20 мг, Каліуму біхромікуму 30СН 20 мг, Сепії 30СН 20 мг;

допоміжні речовини: цукрова крупка.

 

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

 

Фармакологічна група. Комплексний гомеопатичний препарат.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Фармакологічні властивості препарату обумовлені поєднанням компонентів, що входять до його складу. Виявляє специфічну дію на функції слизової оболонки носу та його пазух, нормалізує процеси обміну та дренажу, полегшує носове дихання.

Фармакокінетика. Не вивчалась.

 

Показання до застосування. Запальні процеси придаткових пазух носа (гострі та хронічні синусити, гострий та хронічний гайморит).

 

Спосіб застосування та дози.

Для лікування гострих синуситів, гаймориту чи загострень хронічних процесів придаткових пазух носа застосовується у комплексній терапії (у поєднанні з будь-якими іншими методами лікування та препаратами) – 3-6 разів на добу до поліпшення стану. При хронічному перебігу хвороби у складі комплексної терапії чи як монотерапія – 1 раз на добу курсами по 2 - 3 місяці.

Дітям до 3 років – по 3 гранули, заздалегідь розчинені у невеликій кількості води, дітям старше 3 років і дорослим – по 5 гранул під язик.

Гранули приймати під язик, до повного розсмоктування, за 15 - 20 хв до або через годину після їди. За необхідності гранули можуть бути заздалегідь розчинені у невеликій кількості води.

 

Побічна дія. Не виявлена.

 

Протипоказання. Відсутні.

 

 

 

Передозування. Не призводить до негативних наслідків та не потребує антидотної терапії.

 

Особливості застосування. Препарат не має особливостей застосування.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При поєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомом повинен становити не менше 30 хв.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.