-

 ГАСТРО-ГРАН

(GASTRO-GRAN)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: гранули, що розчиняються у воді, солодкі на смак, білого кольору з сіруватим або кремовим відтінком;

склад: Анакардіум 200CH 20 мг; Нукс воміка 1000CH 20 мг; Арсенікум альбум 1000CH 20 мг; Аргентум нітрикум 1000CH 20 мг; Каліум біхромікум 200CH 20 мг;

допоміжна речовина: крупка цукрова.

 

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на систему травлення та метаболізм. Код АТС А16А Х.

 

Фармакологічні властивості. Полегшує біль, явища диспепсії, прискорює загоєння ерозій та виразок. Виявляє регулюючу дію на функції вегетативної нервової системи, сприяє поліпшенню мікроциркуляції в ділянці травного тракту, поліпшує перистальтику.

Показання для застосування. Гастрити, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки.

 

Спосіб застосування та дози.

При болях приймати по 7 гранул під язик, 3-5 разів на день. При хронічних гастритах – по 5 гранул, 1-2 рази на день. При необхідності курс лікуваня повторити. Дітям від 1 до 7 років – із розрахунку 1 гранула на рік життя (на 1 прийом).

 

Побічна дія. Не виявлена.

 

Протипоказання. Відсутні.

 

Передозування. Не призводить до негативних наслідків і не потребує антидотної терапії.

 

Особливості застосування. Гранули приймати під язик, до повного розсмоктування, за 15-20 хвилин до або через годину після їди.

При необхідності гранули розчинити у невеликій кількості води.

Можливий прийом препарату в періоди вагітності і лактації.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При поєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомами повинен становити не менше 30 хвилин.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 250С. Термін зберігання – 3 роки.