-

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГАЛСТЕНА(R)

(GALSTENA)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: круглі, плоскі таблетки білого кольору з можливими вкрапленнями темно-жовтого кольору, з розподілювальною рискою;

 

склад: 1 таблетка містить: Carduus D1 7,4 мг, Taraxacum D6 37,2 мг, Chelidonium D6 37,2 мг, Natrium sulfuricum D12 37,2 мг, Phosphorus D12 37,2 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, магнію стеарат.

 

Форма випуску. Таблетки.

 

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат. Засоби, які застосовуються при захворюваннях печінки та жовчовивідних шляхів. Код АТС A05BA.

 

Фармакологічні властивості.

Препарат Галстена® чинить спазмолітичну та протизапальну дію на органи гепатобіліарної системи. Сприяє нормалізації колоїдної стабільності жовчі, що є профілактикою каменеутворення. Має холеретичний, м’який жовчогінний та гепатопротекторний ефект.

 

Показання для застосування. Гострі та хронічні захворювання печінки та жовчовивідних шляхів. Жовчнокам’яна хвороба. У комплексному лікуванні хронічного панкреатиту. Для гепатопротекції після антибіотикотерапії та інших гепатотоксичних впливів.

 

Спосіб застосування та дози.

 

Гострий та хронічний гепатит, гепатоз, цироз печінки, хронічний панкреатит

 

Дозування

Курс лікування

Дорослі та підлітки

1 таблетка

2 рази на день протягом 3 місяців

За необхідності курс лікування можна повторити

Діти 5 - 12 років

½ таблетки

Діти до 5 років

¼ таблетки

 

Хронічне захворювання жовчного міхура, жовчнокам’яна хвороба, після хірургічного

 лікування жовчного міхура

 

Дозування

Курс лікування

Дорослі та підлітки

1 таблетка

2 рази на день протягом 3 місяців

За необхідності курс лікування можна повторити

Діти 5 - 12 років

½ таблетки

Діти до 5 років

¼ таблетки

На початку лікування, а також у випадках, що потребують швидкого послаблення симптомів, можливий прийом препарату протягом перших двох днів дорослими та підлітками по 1 таблетці, дітьми 5-12 років - по ½ таблетки, дітьми до 5 років - по ¼ таблетки 4 рази на день, після чого перейти на стандартний режим прийому 2 рази на день.

 

Для досягнення максимального ефекту препарат Галстена® рекомендується приймати в проміжках між прийомами їжі (за 30 хв до або через годину після їжі). Таблетку рекомендується тримати у роті до повного розсмоктування.

Дітям до 5 років, для зручності застосування, розчинити таблетку в невеликій кількості води.

 

Побічна дія. Не виявлена.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

 

Передозування. Шкідливі ефекти при передозуванні відсутні.

 

Особливості застосування. Інформація щодо будь-якого ризику для плоду та дитини від прийому препарату під час вагітності та лактації дотепер не зареєстрована. Препарат можна застосовувати при вагітності та лактації у випадках, коли очікувана користь для матері переважає можливий ризик для плоду.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Клінічно значуща взаємодія препарату Галстена® з іншими лікарськими засобами не виявлена. Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 30°С в оригінальній картонній упаковці, у захищеному від сонячного світла місці, недоступному для дітей.

Оскільки Галстена® містить рослинні природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку або кольору таблетки, що не призводить до зниження ефективності препарату.

Термін придатності – 3 роки.