Как использовать вафельные картинки vk.com/tort_na_zakaz_chelny.
-

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

ЕВКАЛІПТОВИЙ БАЛЬЗАМ ВІД ЗАСТУДИ ДР. ТАЙСС

(EUCALYPTUS COLD BALM DR. TНEISS)

 

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: мазь світложовтого кольору з характерним запахом евкаліпта і камфори;

склад: 10 г мазі містять олії евкаліптової 0,75 г, олії хвої соснової 0,75 г, камфори рацемічної 0,5 г;

допоміжні речовини: олія кукурудзяна, жир твердий, віск бджолиний.

 

Форма випуску. Мазь.

 

Фармакотерапевтична група. Відхаркувальні засоби. Код АТС R05C A10.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Пари ефірних олій виявляють протимікробну та протизапальну дію, сприяють зменшенню в’язкості мокротиння, його кращому відходженню. Камфора і олія соснової хвої мають місцеву подразнюючу дію.

Фармакокінетика. Накопичені дані, що стосуються фармакокінетики окремих активних компонентів мазі, можуть бути перенесені на фіксовану комбінацію. Дослідження фармакокінетики камфори, евкаліптової олії і олії соснової хвої показують, що ці речовини всмоктуються як через шкіру, так і через дихальні шляхи (інгаляційно), а виводяться через легені або із сечею і фекаліями.

 

Показання для застосування. Застудні захворювання дихальних шляхів, що супроводжуються утрудненим відходженням мокротиння.

 

Спосіб застосування та дози. Якщо не призначено інакше, втирати кілька разів на добу в груди та спину. Для збереження тепла покрити фланелевою або шерстяною тканиною. Препарат показаний всім віковим групам: немовлятам (0-12 місяців), маленьким дітям (1-4 роки), дітям (4-12 років), дорослим.

Для інгаляцій розчинити 2 чайні ложки бальзаму в 0,5-1 л гарячої води. Вдихати пари протягом 5-10 хвилин.

 

Побічна дія. Можливі контактні дерматити, посилення бронхіальних спазмів. Можливо виникнення судом, спричинених камфорою.

 

Протипоказання. Бронхіальна астма, коклюш. Не застосовувати при відомій алергії на компоненти препарату.

 

Передозування. Випадки передозування не відомі.

 

Особливості застосування. Немовлятам і маленьким дітям бальзам не слід призначати для інгаляцій, наносити на обличчя, зокрема на ніс. Також не слід наносити на ушкоджену шкіру, наприклад унаслідок опіків.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Поки що не відома.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступних для дітей місцях при температурі не вище 25 0С. Термін придатності - 3 роки. Не слід застосовувати препарат після закінчення зазначеної дати терміну придатності.